Procesný inžinier/technológ - lisovacie nástroje

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje kontrolu výroby lisovacích nástrojov s dodávateľom a ich implementáciu do výrobného procesu
Kontroluje a validuje návrh dizajnu nového lisovacieho nástroja
Spolupracuje s nástrojárňou pri výrobe nástroja, monitoruje progres podľa plánov,
Realizuje akceptačné konanie, podieľa sa na schvaľovaní konštrukcii lisovacieho nástroja,
Kontroluje výrobu, testovanie a následné spustenie lisovacieho nástroja do sériovej výroby lisovaných dielov ,
Počas sériovej výroby lisovaných dielov spolupracuje na zmenovom konaní.

Práca v CAD, CATIA, Autoform

Motivačný plat
Bonusový program (letny, zimný a ročny bonus)
Zaujímavy sociálny program (vrátane DDP príspevok zo strany zamestnávateľa)
Možnosť profesijneho rastu
Podpora vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Materiálové inžinierstvo, kovy, plošné tvárnenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

CATIA - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Karabáš
Tel.: 0905946157
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2249673   Dátum zverejnenia: 5.6.2017