Účtovník

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Malacky, Továrenská 13, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vypisuje a účtuje výpisy z účtov, vrátanie valutových účtov a SK účtov
-uskutočňuje zosúladenie saldokonta pohľadávok a záväzkov so skutočným stavom
-uskutočňuje inventarizáciu finančných účtov
-overuje a účtuje platby uskutočnené prostredníctvom platobných kariet
-zodpovedá za správnosť a včasnú úhradu faktúr, odvodových povinností

-príjemné pracovné prostredie a tím kolegov
-stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
-osobnostný rasť

Informácie o výberovom konaní

kontaktujeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti výhodou
- znalosť slovenských účtovných predpisov a orientácia v daňovej legislatíve
- systémové a logické uvažovanie
- samostatnosť, tímovosť, spoľahlivosť

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2057692  Dátum zverejnenia: 23.3.2015