Žeriavnik/obsluha paket.lisu

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia a označovanie materiálu v sklade
vykladka kovového odpadu zo zbernej jamy
viazačské práce a práce pri obsluhe ZZ
práca v nepretržitej prevádzke

pracovný pomer na dobu neurčitú
DDP-príspevok zamestnávateľa 3% z hrubej mzdy
mesačný výkonnostný bonus, letný a zimný bonus
stravovanie vo všetkých pracovných zmenách
príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, životnom a pracovnom jubileu

požadujeme: platný preukaz viazač bremien, obsluha ZZ/žeriav, obsluha motorového vozíka-výhodou
Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kvalifikačné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

dôslednosť, zručnosť, flexibilita

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1953689  Dátum zverejnenia: 30.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou