Projektový inžinier/inžinier logistiky

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pracuje ako člen projektového tímu vrámci technického centra (R&D), zabezpečuje na základe požiadaviek zákazníka tvorbu celkového logistického konceptu pri zavádzaní nového projektu do výroby teda externé logistické toky vrámci subdodávateľského reťazca, interné logistické toky v rámci výroby a externé toky smerom k finálnemu zákazníkovi.
-vedenie a implementácia projektov v oblasti logistiky,
- plánovanie a riadenie - zavádzanie nového produktu do výroby
- koordinácia a realizácia prípravy kompletnej dokumentácie v rámci projektu
- zabezpečuje implementáciu všetkých zákazníckych požiadaviek na u v rámci projektu
- sleduje a vyhodnocuje kvalitu výroby v projektovej fáze
- zabezpečuje nábeh výroby s cieľom dosiahnuť nulovú úroveň nepodarkov
- predkladá návrhy a podnety v oblasti riadenia projektov
- výber, komunikácia a kontrola dodávateľov výrobných zariadení
- spracovávanie a aktualizácia výrobných podkladov, výsledkov meraní
- spracovávanie dokumentácie
- konzultácie daných tématických okruhov s koncernovými závodmi

Motivačný plat
Bonusový program (letný, zimný program a rocný bonus)
Možnosť profesionálneho rastu a podpora vzdelávania
Silný sociálny program (firemné akcie, III. Piliera dochodkového zabezpecenie zo strany zamestnávateľa, podpora rodiny a zdravia)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
CATIA - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti v podobnej pracovnej pozícii v oblasti Automotive
znalosť procesov a systémov kvality SPC, FMEA, APQP/PPAP
dobré koordinančné, organizačné a komunikačné zručnosti

Tower Automotive is one of the largest independent global manufacturer of body-structure stampings, frames and other chassis structures. With a dynamic workforce of over 8,000 colleagues on four continents, we offer exceptional opportunities for achievement and career growth.

In Europe, Tower Automotive is a leading supplier of engineered structural metal components and assemblies and supplies all renowned automotive manufacturers. As Full Service Supplier we work together with our customers in various stages of production, including development, component sourcing, quality assurance, manufacturing and delivery. With a diverse mix of products and facilities in major markets worldwide, we are well positioned to meet our customers needs on the highest level.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOWER AUTOMOTIVE a.s.
Továrenská 13
901 01 Malacky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1907105   Dátum zverejnenia: 24.11.2016