Technik BOZP a PO, koordinátor EHS

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za uplatňovanie predpisov BOZP,PO, životného prostredia - odpadové hospodárstvo, chemická bezpečnosť v zmysle platnej legislatívy
- minimalizácia bezpečnostných rizík prostredníctvom realizácie aktívnych a inovačných programov
- vypracovávanie návrhov a opatrení z oblasti zvyšovania úrovne pracovných podmienok (napr.ergonomické procesy)
- zabezpečovať školenia v oblasti BOZP a PO
- realizovať činnosť auditu v súlade s aktuálnym systémom SEM, SMK, SMBOZP s cieľom dodržiavať interné požiadavky, ako aj štátne a miestne predpisy

možnosť odborného rastu, zvyšovanie kvalifikácie
DDP

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

odborná spôsobilosť technik PO
odborná spôsobilosť ABT
interný audítor OH SAS 18001
právne povedomie BOZP a zákonníka práce

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1899840  Dátum zverejnenia: 13.1.2015