Mechanik-odborný pracovník pre tvárniace lisy

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

diagnostika závad a porúch, opravy strojov a ich následné uvedenie do prevádzky
práce preventívnej údržby
práca v nepretržitej prevádzke

práca na modernom pracovisku s novou technológiou lisovania
stabilná a perspektívna práca, možnosť profesionálneho rastu
mesačný výkonnostný bonus, letný a zimný bonus
príspevok do III. piliera DDP
strava zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách

Ďakujeme všetkým za zaslané životopisy. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Počet rokov praxe

3

čítanie výkresovej dokumentácie-mechanika,preumatika,hydraulika
kontrola a tvorba systému hydrauliky a pneumatiky
kontrola, zborka a rozborka podzostavy lisov
ďalšie požiadavky:
platný preukaz obsluhy MV, žeriavnik, viazač bremien
- sú výhodou

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1839546  Dátum zverejnenia: 16.1.2017