Mechanik-odborný pracovník pre tvárniace lisy

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

diagnostika závad a porúch, opravy strojov a ich následné uvedenie do prevádzky
práce preventívnej údržby

stabilná a perspektívna práca, možnosť profesionálneho rastu
letný a zimný bonus
príspevok do III. piliera DDP

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Počet rokov praxe

3

čítanie výkresovej dokumentácie-mechanika,preumatika,hydraulika
kontrola a tvorba systému hydrauliky a pneumatiky
kontrola, zborka a rozborka podzostavy lisov
ďalšie požiadavky:
platný preukaz obsluhy MV, žeriavnik, viazač bremien
- sú výhodou

Tower Automotive is one of the largest independent global manufacturer of body-structure stampings, frames and other chassis structures. With a dynamic workforce of over 8,000 colleagues on four continents, we offer exceptional opportunities for achievement and career growth.

In Europe, Tower Automotive is a leading supplier of engineered structural metal components and assemblies and supplies all renowned automotive manufacturers. As Full Service Supplier we work together with our customers in various stages of production, including development, component sourcing, quality assurance, manufacturing and delivery. With a diverse mix of products and facilities in major markets worldwide, we are well positioned to meet our customers needs on the highest level.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOWER AUTOMOTIVE a.s.
Továrenská 13
901 01 Malacky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1839546   Dátum zverejnenia: 24.11.2016