Zváračský pracovník pri automatizovanej zváračskej linke

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie dielcov z plechov a tenkých kovových materiálov
obsluha automatizovanej bodovacej a zváracej linky
udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

Informácie o výberovom konaní

práca na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojársky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

platné oprávnenie na zváranie Z-M1/D-M1
dôslednosť, flexibilita

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1714906  Dátum zverejnenia: 29.12.2016