Brigáda s historickou tematikou

Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prezentácie o histórii, ukážky historických remesiel a činností , vysvetľovanie naučenej témy divákom, práca a starostlivosť o Rekvizity, práca v exteriéri v historizujúcom kostýme

Ponúkame brigádu v historických exterierierovych priestoroch pre ľudí majúcich vzťah k histórii.

Náplň práce: prezentácie o histórii, ukážky historických remesiel a činností , vysvetľovanie naučenej témy divákom, práca a starostlivosť o Rekvizity.

Miesto práce: Bratislava - blízke okolie (dostupnosť MHD) Obdobie: maj, jún, júl, august, september 2017.

Odmena: 3,50 eur/hod. Práca denne, možnosť aj počas víkendov, po dohode...

Požiadavky na uchádzača:
- pozitívny vzťah k historii
- ochota byť počas práce oblečený /á v historickom kostýme
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (okrem cz)
- predchádzajúca skúsenosť s prácou historického charakteru vítaná

V pripade zaujmu pošlite o sebe základné informácie, životopis a motivačny text mailom, na základe ktorého by si práve ty bol vhodným kandidátom/tkou na takuto brigádu.

Zadávateľ po prihlásení viacerých účastníkov usporiada bližšie výberové kolo (konkurz) pre výber najvhodnejšich kandidátov.

Zadávateľ sa bude spätne ozývať len vhodným kandidátom.
Poslaním svojich údajov súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania.

Prosím kontaktujte nás mailom na adrese [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

história

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Združenie sa zaoberá predvádzaním a inscenovaním historického šermu, organizáciou historických podujatí, edukatívnou činnosťou v oblasti histórie a historického šermu.
ID: 2476588  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 Eur/hod