Manažér webovej stránky

TotalMoney s.r.o.

Miesto práce
Levočská 866, okres Poprad
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stránku TotalMoney.sk – najväčší porovnávač finančných produktov a energií na Slovensku hľadáme manažéra, ktorý rozumie online prostrediu, má analytické myslenie a dobré komunikačné schopnosti. Ponúkame samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie v už rozbehnutom biznise, s cieľom posunúť ho na ďalšiu úroveň.
Náplň práce:
- analýza stránky s cieľom zvýšenia konverzií,
- optimalizácia stránky pre vyhľadávače (SEO, v spolupráci s IT oddelením),
- spolupráca s mediálnymi agentúrami a inzerentmi,
- nastavovanie a správa bannerových kampaní,
- príprava reportov, analýz a vyhodnotení jednotlivých marketingových aktivít,
- komunikácia s obchodnými partnermi, komunikácia na sociálnych sieťach, blogoch a pod.,
- starostlivosť o značku a rozvoj značky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- analytické myslenie
- samostatné riešenie problémov
- dynamický prístup
- zodpovednosť a flexibilita
- príjemné vystupovanie
- presvedčivá komunikácia
- znalosť MySQL a grafických programov výhodou

Spoločnosť TotalMoney s.r.o. je prevádzkovateľ internetového portálu TotalMoney.sk, ŠetriSova.sk a FinančnáHitparáda.sk. Špecializuje sa na porovnávanie finančných produktov bánk a poisťovní a sprostredkovanie ich predaja.

TotalMoney s.r.o. je súčasťou najväčšej mediálnej skupiny News and Media Holding a.s., pod značkou ktorej vychádzajú najznámejšie lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické a hobby tituly.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2223035  Dátum zverejnenia: 14.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac