Manažér predaja bicyklov

Torro Company s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 + % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj bicyklov - veľkoobchod, vedenie obchodných rokovaní, prezentovanie produkcie, školenie personálu, skladové hospodárstvo, príprava sprievodných dokumentov pri expedovaní tovaru, kontrola skladu, komunikácia v ruskom jazyku

Informácie o výberovom konaní

- pracovný čas 5/2 (10:00 – 19:00)
- plat 600 eur + percentá z predaja
- nutná znalosť ruského jazyka!
- nástup – ihneď
- skúšobná doba 3 mesiace
životopisy zasielajte v slovenskom a ruskom (anglickom) jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť viesť obchodné rokovania, skúsenosti s predajom, prehľad o technických charakteristikách bicyklov, prehľad o obchodoch s bicyklami na Slovensku, prezentovanie bicyklov obchodom a dílerom, podrobné naštudovanie informácií o značke spoločnosti, schopnosť viesť obchodné rokovania, skúsenosti s predajom, prehľad o technických charakteristikách bicyklov, prehľad o obchodoch s bicyklami na Slovensku, prezentovanie bicyklov obchodom a dílerom, podrobné naštudovanie informácií o našej značke, schopnosť viesť rokovania, pripravovanie prezentácií, zaškolenie personálu, nutná znalosť RUSKÉHO JAZYKA a ovládanie TECHNICKÝCH ŠPECIFIKÁCIÍ BICYKLOV

Sme profesionálna spoločnosť so zameraním na logistické služby v poľnohospodárstve. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, profesionalný pristup a zaručená spätná väzba.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2705373  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 + % z predaja