Predavačka - predajňa VITANELLA

TORBIA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
po dohovore
1 000 - 1 300 EUR/mesiac13. plat, plus individuálne bonusy podľa predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Naša jedinečná predajňa VITANELLA práve hľadá posilu do nášho tímu na pozíciu asistent predaja. Sme najväčší obchod so zdravou výživou a prírodnou kozmetikou v Trenčíne a širokom okolí. Máš rada prácu s ľuďmi, si komunikatívna a zodpovedná? Zaujímaš sa o zdravý životný štýl? Ak áno, tak si tu správne :-) ​

-Hlavnou úlohou bude poskytovanie kvalitného poradenstva pri predaji produktov a asistencie v našej bez obalovej časti.

-práca s pokladňou

-pravidelné dokladanie tovaru do regálov

-zodpovednosť estetický vzhľad predajne a udržiavanie poriadku

-doplnková administratívna činnosť

Práca v unikátnom koncepte predajne
Hlavný benefit DDP, 13. plat., príspevok  k DDS, víkendové príplatky

(otvorené v sobotu 9 - 12.00.hod)

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Základná PC gramotnosť - Základy

Hlavnou požiadavkou je záujem o zdravý zdravotný štýl a chcieť sa vzdelávať

v tejto oblasti naďalej.

Stačí mať príjemné vystupovanie a mať ochotný prístup.

Vzdelanie v odbore nevyžadujeme - všetko vysvetlíme - naučíme - zaškolíme.

Firma sa zaoberá predajom:
predaj zdravej výživy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4813305  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac