Obchodný/á zástupca/ka v oblasti dopravy pre pobočku vo Svätom Jure.

TOPTRANS EU, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 3, 90021 Svätý Jur, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva akvizičnú obchodnú činnosť v preprave s potenciálnymi zákazníkmi, klientmi v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
- Zodpovedá za starostlivosť o zverených zákazníkov v Bratislavskom a Trnavskom kraji
- Pripravuje cenové ponuky a dohaduje podmienky spolupráce s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi
- Zabezpečuje a vykonáva administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce

- Zázemie silnej, prosperujúcej spoločnosti, ktorá patrí v Českej republike a na Slovensku k najvýznamnejším spoločnostiam v oblasti poskytovania expresnej prepravy zásielok a logistických riešení.
- Možnosť sebarealizácie zaujímavou a zodpovednou prácou
- Motivačné platové ohodnotenie
- Služobné auto
- Mobilný telefón

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom na uvedenú kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, Logistika, Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
- Orientácia na výsledky a zákazníka
- Odolnosť voči stresu
- Flexibilita, samostatnosť a svedomitosť
- Trestná bezúhonnosť

Pod značkou TOPTRANS prevádzkujeme systém expresnej prepravy kusových zásielok a balíkov od domu k domu s doručením po Slovenskej republiky do 24 hodín a do Českej republiky do 24 alebo 48 hodín podľa regiónu. Náš systém je nastavený tak, aby maximálne vyhovel potrebám každého zákazníka, a dokázali sme tak zaistiť prepravu zásielok najrôznejšieho charakteru - od balíkov cez palety až po nadrozmerné zásielky.

Naše služby poskytujeme v segmente obchodných spoločností B2B (napr. prepravy medzi výrobcom a veľkoobchodom), obchodných spoločností a koncových klientov B2C (internetové obchody), tak aj v segmente domácností a konečných spotrebiteľov C2C.

Využívame moderný jednotný systém spracovania dát, vďaka ktorému majú naši zákazníci dokonalý prehľad o stave a spracovaní svojej objednávky i konkrétnom čase doručenia zásielky.

Disponujeme najhustejšou sieťou stredísk (25 diep v ČR a 7 diep v SR) mezi expresnými prepravcami, vďaka čomu dokážeme byť bližšie našim klientom a poskytnúť im služby šité na mieru.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2892996  Dátum zverejnenia: 15.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou