Športový poradca/asistent predaja

MD Process, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 1103/61, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo pri výbere produktov a poskytovanie informácii zákazníkom

 Priamy predaj tovaru zákazníkom

 Kontrola dostupnosti a kvality tovaru

 Zaisťovanie správneho označenia tovaru ochranným kódom a cenou

 Zabezpečovanie efektívneho uskladňovania tovaru

 Práca na pokladni

 Doplnkové práce na predajni

Príspevok na stravovanie

 Výhodné zamestnanecké zľavy na nákup športového tovaru

 Zaujímavé finančné odmeňovanie (mesačne +extra prémie v hlavnej sezóne)

 Zľavy u našich partnerov

 Stabilná a dlhodobá spolupráca v rýchlo rastúcej spoločnosti

 Bezplatné školenia

 Možnosť kariérneho rastu na pozíciu vedúceho predajne

 Práca v mladom dynamickom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí

pracovať s aktívnym a profesionálnym prístupom k zákazníkom

 predajné a komunikačné zručnosti

 ochota pracovať aj cez víkendy

 záujem o šport, znalosť svetových športových značiek a športového príslušenstva

 flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť

 pracovné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pokiaľ si aj ty nadšenec akéhokoľvek športu, štýlového športového oblečenia, či kvalitného športového vybavenia svetových značiek je spoločnosť TOP SKI pre Teba jedinečnou príležitosťou. Práve tým je charakteristická sieť kamenných predajní a internetového obchodu TOP SKI. S blížiacou sa zimnou sezónou hľadá naša lyžiarska špeciálka do svojho tímu nových ľudí. Špecializujeme sa na predaj oblečenia, lyžiarskeho, snowboardového a cyklistického vybavenia a doplnkov. Zárukou kvalitných služieb sú ľudia. V Top Ski sú zamestnaní vysokokvalifikovaní odborníci, ktorí svoje zručnosti
a vedomosti neustále zlepšujú formou najnovších seminárov a školení. Spoločnosť dbá najmä o vysokú úroveň predajného servisu a o maximálnu spokojnosť zákazníka. Veríme, že aj Vy budete patriť medzi nás !!!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3126614  Dátum zverejnenia: 28.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou