Predavač/ka v trafike OC Point banská bystrica

TOPPRES D.A., spol. s r.o.

Miesto práce
SC Point, Banská Bystrica
Termín nástupu
okamžite
900 EUR/mesiacMožnosť získania odmien za aktívne predaje vo forme darčekových poukážok, zákonné príplatky za nadčasy, soboty, nedele. Priemerná mesačná mzda sa pohybuje v rozmedzí 950-1150Eur (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je predaj tabakových výrobkov, predaj tlače a poskytovanie ostatných služieb zákazníkom, práca s pokladňou, preberanie tovaru, udržiavanie reprezentatívneho stavu prevádzky, aktualizovanie marketingových materiálov podľa pokynov vedenia spoločnosti.

Do výberu budú zaradení uchádzači na základe životopisov. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Výberové konanie sa bude konať v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Uchádzač by mal byť komunikatívny a schopný rýchlo sa prispôsobiť. Výhodou sú skúsenosti s pokladňou a s hotovosťou. Na prácu sa viaže hmotná zodpovednosť.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou tlače a tabakových výrobkov s dlhoročnou praxou. Našu maloobchodnú sieť tvorí v Banskobystrickom kraji viac ako 70 aktívnych prevádzok novinových stánkov a značkových trafík.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Bartošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4803780  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac