Brúsič - nástrojov

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Odbojárov 294/10, 955 88 Tovarníky, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je určená pre skúsených brusičov, ktorá predstavuje:
- opracovanie (ostrenie) strojného náradia na brusiacich strojoch v zmysle technickej dokumentácie, brúsenie na guľato do otvoru bez hrotovej brúsky,
- kontrolné merania a dokončovacie práce.

v zmysle KZ

uchádzači, ktorý spĺňajú základné požiadavky môžu kontaktovať priamo odd. ĽZ na tel. čísle 0911 601608

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2017 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov, strojár, všeobecné technické zameranie

skúsenosti s brúsením nástrojov min. 2 roky, samostatnosť, precíznosť, technické myslenie

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Odbojárov 294/10
955 88 Tovarníky

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: 0911601608
E-mail: poslať životopis
ID: 3154552   Dátum zverejnenia: 8.8.2017