Účtovník spoločnosti

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Odbojárov 294/10, 955 88 Tovarníky, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti
• Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
• Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
• Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku. Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva.
• Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva.
• Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
• Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH.
• Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce.
• Zabezpečenie každodenných pracovných činností týkajúcich sa účtovníctva spoločnosti

v zmysle KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, flexibilita, presnosť

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3129099  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou