Zvárač kovov - CO2

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.6 € a viac dohodou - zamestnanec + rizikový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-skladanie dielcov, podskupín a zostáv, bodovanie, stehovanie a zváranie v zmysle platnej technickej dokumentácie,

* práca v stabilnej spoločnosti
* podnikové stravovanie
* firemné akcie
* zaujímavé a motivujúce platobné podmienky
* práca aj pre viacerých pracovníkov (spoločné dochádzanie)

Hľadáme samostatných a zodpovedných pracovníkov, ktorých výkon je pre nich samotných motivujúci a radi dosahujú preukázateľné výsledky.

V súčasnosti spoločnosť prechádza výrazným revitalizačným procesom, ktorý je zameraný na napĺňanie cieľov rozvoja a podporuje rôznorodú a bohatú prácu. Práca je vhodná pre tých, ktorí chcú byť súčasťou nových výziev spojených s medzinárodnou expanziou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- zváračský preukaz podľa vybranej STN
- pozornosť, precíznosť, technický talent
- praktické myslenie, predstavivosť a samostatnosť
- tímový hráč
- zodpovednosť a stabilita
- ochota a radosť z práce

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2191193  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.6 € a viac dohodou - zamestnanec + rizikový príplatok