Skladník v sklade so sedačkami

TOPNAD, a.s.

Miesto práce
Pod Kalváriou 4602/72A, okres Topolčany
Termín nástupu
IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nakladanie a vykladanie kamiónov sedacími súpravami
-manipulačné práce v sklade

-príplatky za výkonnosť
-práca v príjemnom kolektíve
-možnosť kariérneho rastu
-stabilita v renomovanej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-Fyzická kondícia
-Dôslednosť
-Spoľahlivosť
-Manuálna zručnosť
-Ochota pracovať v Sobotu

TOPNAD, a.s. patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie dopravno-logistické spoločnosti na Slovensku. Spoločnosť vznikla transformáciou spoločnosti ČSAD Topoľčany, ktorej história sa datuje už od roku 1949. Ako akciová spoločnosť funguje od roku 1995, čo možno považovať aj za začiatok fungovania modernej dopravnej spoločnosti zameranej nielen na poskytovanie dopravných služieb medzinárodnej a vnútroštátnej kamiónovej dopravy, ale aj širokého spektra logistických a skladovacích služieb, špedície a zasielatelstva, leteckej a námornej dopravy, služieb colnej deklarácie, ale aj servisných služieb pre osobné a nákladné vozidlá. Rovnako spoločnosť zabezpečuje technické a emisné kontroly vozidiel a kontroly originality najmodernejšou diagnostikou. Sídlo spoločnosti je v Topoľčanoch a pobočky v Partizánskom, Bratislave a Slovinsku.
Okrem dopravy ponúkame komplexne logistické riešenia šité na mieru pre každého partnera. Náš TOP BUSSINESS PARK disponuje niekoľkými logistickými centrami so skladovacou plochou viac ako 33.000 m2 a ďalšími 4000 m2 obchodných a kancelárskych priestorov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2199339  Dátum zverejnenia: 12.3.2018