Manažér predaja kancelárskych potrieb

TOPNAD Trade s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 4602/72A, 95501 Topoľčany, okres Topolčany
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj širokého sortimentu kancelárskych a školských potrieb, drogérie, občerstvenia a obalových materiálov do firiem,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- akvizícia nových zákazníkov a udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi,
- sledovanie konkurencie,
- cenové ponuky,
- realizácia obchodu od A-Z.

- spoločnosť ponúka uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností,
- služobný automobil, mobil, notebook

Zaujala Vás táto pozícia? Pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti na obdobnej pozícii min. 1 rok, v oblasti kancelárskych potrieb výhodou,
- silné predajné zručnosti,
- hľadáme dynamickú, komunikatívnu a ambicióznu osobnosť,
- samostatnosť,
- flexibilnosť

TOPNAD Trade s.r.o. je divíziou spoločnosti TOPNAD a.s., ktorá patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie dopravno-logistické spoločnosti na Slovensku a jej história sa datuje už od roku 1949. Ako akciová spoločnosť funguje od roku 1995, čo možno považovať aj za začiatok fungovania modernej dopravnej spoločnosti zameranej nielen na poskytovanie dopravných služieb medzinárodnej a vnútroštátnej kamiónovej dopravy, ale aj širokého spektra logistických a skladovacích služieb, špedície a zasielatelstva, leteckej a námornej dopravy, služieb colnej deklarácie, ale aj servisných služieb pre osobné a nákladné vozidlá. Rovnako spoločnosť zabezpečuje technické a emisné kontroly vozidiel a kontroly originality najmodernejšou diagnostikou. Sídlo spoločnosti je v Topoľčanoch a pobočky v Partizánskom, Bratislave a Slovinsku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1939994  Dátum zverejnenia: 26.11.2014