Údržbár

TOPcontroll spol. s r.o.

Miesto práce
Martin, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu výrobných liniek
- pravidelné kontroly
- odstraňovanie zistených závad
- riešenie technických problémov, výkon opráv
- spolupráca pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti
- dvojzmenná prevádzka

• možnosť odborného rastu
• sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
• dochádzkový bonus

Všetky zaslané dokumenty budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojný zámočník, prevádzkový zámočník

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax na obdobnej pozícii
- znalosť zvárania a brúsenia
- technický typ
- zodpovednosť

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3098156  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný plat