Vodič VZV v MT 3,70€ v čistom

TOPcontroll spol. s r.o.

Miesto práce
okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
Zabezpečiť uskladnenie, vyskladnenie a transport materiálu na montážnu linku.
Spolupracovať s ostatnými členmi tímu.
Pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Dlhodobá pracovná perspektíva
Nadštandardné mzdové podmienky
Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vodič/ Vodička VZV s preukazom triedy C, W1
• Skúsenosti z prostredia priemyselnej výroby ako vodič VZV
• Prax v automobilovom priemysle – výhodou
• Manuálne zručný
• Zmysel pre poriadok a tímovú prácu
• Ochota učiť sa a pracovať na zmeny

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2986154  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou