Operátor výroby v Bytči 3,40€ v čistom

TOPcontroll spol. s r.o.

Miesto práce
Bytča, okres Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jednoduchá manuálna práca
dvojzmenná prevádzka
Nástup možný ihneď
možnosť záloh už od prvého týždňa
čisté a príjemné pracovné prostredie
práca vhodná pre ženy

konzultant o ktorého sa viete oprieť počas celého pracovného vzťahu
- možnosť pracovať nadčas/preplácanie nadčasov
- bonus za dochádzku a výkon
- možnosť kariérneho rastu

Ak vieš o niekom, kto hľadá prácu odporuč ho na nás a my ťa finančne odmeníme.
V prípade záujmu pošli svoj životopis na adresu: [email protected] alebo nás kontaktuj telefonicky 0915775873

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme
- lojalnosť

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2915472  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou