Manažér kvality

Lumens TZ, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 2, okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytváranie, zlepšovanie a udržiavanie systému riadenia kvality naprieč celou organizáciou
stanovenie a optimalizácia procesov riadenia kvality
vypracovávanie interných dokumentov týkajúcich sa manažmentu kvality
kontrola a zaisťovanie dodržiavania interných postupov
zadávanie úloh a riadenie tímu
vypracovanie správ a hlásení o kvalite pre vedenie spoločnosti
návrhy opatrení na zlepšovanie systému manažérstva kvality
riadenie príp. vykonávanie vstupnej a výstupnej kontroly materiálov a výrobkov

zodpovedná práca v zahraničnej spoločnosti
možnosť rastu

Životopisy prosím zasielať v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať na pracovný pohovor budeme iba uchádzačov spĺňajúcich uvedené kritéria, vopred ďakujeme za zasielanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikačné, argumentačné a prezentačné schopnosti
analytické myslenie
schopnosť komplexne plánovať, viesť, rozhodovať, organizovať a kontrolovať ľudí, procesy a ďalšie zdroje
flexibilita
odolnosť voči stresu

Kórejská spoločnosť Lumens TZ, s.r.o zaoberajúca sa výrobou LGP platní, ktoré sú súčasťou LED a 3D televízorov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2734848  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou