Spoločnosť Top Servis Okien hľadá šikovného montážneho technika pre inštaláciu tieniacej techniky

Top Servis Okien s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Jún - Júl
Od 10 EUR/hod.Celková mzda záleží od schopnosti a skúsenosti uchádzača, fixná zložka + hodiny odrobené naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi výzvy a technické výzvy vám robia radosť? Chcete pracovať v dynamickom a priateľskom kolektíve? Ak áno, hľadáme práve vás!

Čo vás u nás čaká:

  • Rozmanitá práca: Montáž a inštalácia moderných tieniacich systémov ako žalúzie, rolety, siete proti hmyzu a pergoly, ktoré vylepšia komfort našich zákazníkov.
  • Servis a údržba: Starostlivosť o naše tieniace systémy, aby vždy fungovali bezchybne.
  • Technická podpora: Poskytovanie odborného poradenstva a technickej podpory našim zákazníkom.
  • Inovácie: Neustále sa stretávať s novými technológiami a zlepšeniami v oblasti tieniacej techniky a sietí proti hmyzu.
  • Kvalita a bezpečnosť: Dodržiavanie najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti pri práci.

  • Budete mať k dispozícii firemné auto, čo vám uľahčí cestovanie na pracovné miesta.
  • Využijete kartu Multisport, ktorá vám umožní relaxovať a udržiavať sa v dobrej kondícii.
  • Budete pracovať v zázemí stabilnej rastúcej spoločnosti, kde máte možnosť rozvíjať sa a rásť spoločne s nami.
  • Bude vás obklopovať príjemný kolektív a pracovať budete v príjemnom prostredí.
  • Získate príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.

Všetky podrobné informácie po telefóne alebo osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

​​Uprednostňujeme uchádzača so skúsenosťami s montážou exteriérovej tieniacej techniky ako sú exteriérové žalúzie a rolety.

​Naša firma sa zaoberá najmä montážou interiérovej, exteriérovej tieniacej techniky a sietí proti hmyzu. Naším poslaním je čo najlepšie diagnostikovať problém, s ktorým sa na nás zákazníci obrátia a zvoliť najefektívnejšie riešenie.

​Ponúkame odborné zaškolenie ku každému nami ponúkanému produktu. Naše portfólio si môžete pozrieť na: https://topservisokien.sk

Príjmeme uchádzačov na živnosť ale aj plný úväzok.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected] . Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0948846779.

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pridajte sa k nám na ceste k úspechu!

Top Servis Okien je spoločnosť s tradíciou v oblasti inštalácie tieniacej techniky a servisu okien. Sme hrdí na našu povesť spoľahlivého partnera, ktorý prináša inovatívne riešenia pre interiérové a exteriérové tienenie. Našim zákazníkom poskytujeme širokú škálu produktov vrátane žalúzií, roliet, pergol, sietí proti hmyzu, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a funkčnosti.
Naša spoločnosť kladie dôraz na profesionálny prístup, odborné poradenstvo a vysokú kvalitu služieb. Tím našich skúsených technikov je pripravený riešiť aj tie najnáročnejšie projekty, čím zabezpečujeme spokojnosť našich zákazníkov. Neustále investujeme do moderných technológií a školení, aby sme zostali na špici v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Horenský
Tel.: +421948846779
E-mail: poslať životopis
ID: 4823231  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.