Koordinátor -technik vendingových automatov

TOP RELAX, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 1 800 EUR/mesiacMzda bude predmetom vzájomnej dohody priamo na pohovore, závisí od skúseností a predpokladov kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinátor - technik vendingových automatov

  • Odborné vedenie tímu technikov a dokladačov
  • Zodpovednosť za dodržiavanie termínov
  • Pravidelné reportovanie vedeniu spoločnosti
  • Zodpovednosť za dosahovanie ekonomických výsledkov zvereného oddelenia
  • Tvorba štatistík automatov
  • Práca s hotovosťou
  • Objednávanie tovaru a náhradných dielov
  • Koordinácia a plánovanie práce tímu
  • Diagnostikovanie a opravovanie porúch vendingových automatov
  • Spolupráca s dodávateľmi a zabezpečovanie dostupnosti náhradných dielov
  • Komunikácia s klientami a riešenie ich požiadaviek

  • Získaj príležitosť pracovať pre stabilnú a úspešnú firmu s viac ako 20 ročnou tradíciou.
  • Využi možnosť rýchleho profesionálneho rastu a rozvoja svojich zručností v dynamickom prostredí.
  • Získaj prístup k moderným technológiám a zariadeniam, ktoré ti pomôžu efektívne plniť svoje pracovné úlohy.
  • Navyše si získaš kolegov, ktorí ťa podporia a pomôžu ti integrovať sa do tímu.

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Technická zručnosť
  • Vedenie tímu
  • Samostatnosť
  • Flexibilita
  • Skúsenosti s vendingovými automatmi alebo podobnou technikou
  • Zodpovednosť a precíznosť v práci
  • Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami
  • Práca s PC

Spoločnosť TOP RELAX sa zameriava na oblasť gastronómie, organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí . Našou najväčšou prioritou je zabezpečovanie závodného stravovania, o čom svedčia aj naše referencie. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si naša spoločnosť udržuje najvyššiu kvalitu na trhu gastronómie.
Pri poskytovaní gastronomických služieb sa denne zaoberáme realizáciou nových a moderných prvkov technológie výroby a výdaj jedál, čo prispieva k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Nezabúdame ani na zdravú výživu a dbáme na starostlivý výber lokálnych surovín. Zabezpečujeme stravu pre viac ako 250 tisíc stravníkov. V súčasnosti sa naša spoločnosť venuje aj zriaďovaniu vending a street food zónam. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vytvárame naše relax zóny podľa požiadaviek na mieru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4814283  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac