Vrátnik na 12 hod. zmeny

TOP Realitka

Miesto práce
Klincová 35, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Minimálna mzda + príplatky + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchôdzky, kontrolná činnosť osôb, uzamknutia priestorov, funkčnosti vchodov, správnosti parkovania na vyhradených miestach, zabránenie vstupu nepovolaných osôb, zamykanie priestorov, osvetlenie priestorov po zotmení a pod. .

Príplatky za nočné, za soboty, za nedele i za sviatky. Možnosť nadčasov. Zamestnanec po 3 mesiacoch (teda po zapracovaní ) môže zarobiť mesačne až 500,- - 580,- Eur netto (teda po zdanení).

Základný plat plus príplatky za nočné zmeny, soboty, nedele a sviatky. Zamestnanec po 3 mesiacoch (teda po zapracovaní ) môže zarobiť mesačne až 500,- - 580,- Eur netto (teda po zdanení).
Uprednostňujeme záujemcov z Bratislavy, ale najviac z Bratislavy Ružinov.
Ak Vás naša ponuka zaujala, tak nám môžete napísať na e-mailovú adresu: [email protected], alebo zavolať na 0905 977 244

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Dôchodca vo veku do 65 rokov, dobrý zrak, vyhovujúci zdravotný a fyzický stav zodpovedajúci veku.

Naša realitná kancelária TOP Realitka (IČO: 35878509) patrí medzi skúsené slovenské, ale najmä bratislavské realitné spoločnosti. Máme tiež skúsenosti s prípravou, výstavbou a predajom jednotiek developerskeho projektu - polyfunkčnej budovy s bytmi, kanceláriami, obchodnými priestormi, parkovacími státiami. Máme dobré znalosti miestneho trhu. Poskytujme odborné poradenstvo aj developerom a investorom pri príprave a realizácii výstavby, vypracovaní podnikateľského zámeru, cez vybavenie úveru, až po samotné zabezpečenie predaja nehnuteľností klientom - kupujúcim. Poskytujeme kompletný klientsky servis: právny, katastrálny, notársky ale i daňové a hypotekárne poradenstvo, znalecké posudky a iné. Sme zárukou bezproblémovej transakcie pri kúpe, predaji, prenájme alebo iných investíciách do nehnuteľností.
ID: 2540235  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna mzda + príplatky + nadčasy