Vodič do 7,5 T

TOP KRAFT SK a.s.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
1 220 - 1 400 EUR/mesiacHorná hranica uvedená za 20 hod nadčasu. Môže byť viac aj menej.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru v rámci západného a stredného Slovenska.

prémie, 13. plat, doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier, hradené stravné, príplatky za nadčasy

Denný rozvoz tovaru po firmách v okruhu cca 200 km. Práca cez deň. Nakládka a vykládka tovaru. Stále trasy.
Vozidlá, MERCEDES, MAN, VOLVO.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Zodpovedný prístup k zvereným predmetom. Zodpovedný prístup k práci. Starostlivý ku zverenému majetku.

Spoločnosť TOP KRAFT SK a. s. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 28 rokov.
Za toto obdobie sme si vypracovali stabilnú pozíciu výrobcu a dodávateľa upevňovacích a spojovacích materiálov.

Zaoberáme sa výrobou, importom a distribúciou kvalitného spojovacieho materiálu, príslušenstva pre sadrokartón a zatepľovanie.
V neposlednom rade sme majiteľom značky ručného náradia KRAFTER.

Z malej firmy s jedným zamestnancom je dnes spoločnosť s pobočkami v 5 krajinách Európy, stovkou pracovných miest a ročným obratom viac ako 20 mil. eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2886297  Dátum zverejnenia: 31.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 220 EUR/mesiac