Obchodný zástupca

TOP GAME GROUP, s.r.o.

Povstania 1253/8, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pripravovať stratégiu komunikácie firmy za účelom vnímania prevádzok na trhu
  • navrhovať aktivity s cieľom zlepšovania vnímania prevádzok a tým zvyšovať ich návštevnosť
  • plánovať, organizovať a kontrolovať pridelené aktivity s cieľom efektívne využívať pridelené prostriedky
  • analyzovať marketingový prieskum a aktivity konkurencie a pripravovať odporúčania do budúcnosti
  • sledovať vývoj a trendy v danej podnikateľskej činnosti a pripravovať správu pre riaditeľa spoločnosti
  • riešenie situácií, ktoré si vyžadujú analytické a konštruktívne myslenie a významnú mieru hodnotiaceho úsudku

  • ponúkame náročnú, ale veľmi zaujímavú prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti
  • podporu v profesijnom a osobnom raste
  • otvorená komunikácia
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • zamestnanecké výhody (firemné auto, mobil, notebook)
  • možnosť vzdelávania sa ( školenia pre manažérov od najúspešnejších ľudí na manažérskych pozíciach v rámci Európy......)
  • možnosť ubytovania ( za splnenie určitých podmienok platí ubytovanie spoločnosť TOP GAME)
  • mladý a dynamický kolektív
  • podieľanie sa na ďalšom vývoji konceptu prevádzok TOP GAME

Informácie o výberovom konaní

- profesijný životopis a foto poslať mailom
  • kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod/marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • dobré komunikačné a argumentačné schopnosti
  • rozhodovacie schopnosti a orientácia na cieľ
  • dobré organizačné zručnosti a schopnosť samostatne pracovať
  • kreativita a inovatívnosť sú podmienkou
  • schopnosť čeliť výzvam a chuť rozvíjať sa v rámci spoločnosti

Spoločnosť TOP GAME je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou od roku 1994, ktorá je materskou spoločnosťou viacerých firiem zaoberajúcich sa výrobou, predajom, prenájmom a prevádzkovaním video terminálov a elektromechanických ruliet. Je jednou z najväčších prevádzkovateľov moderných elektromechanických kasín na území celej SR. V súčasnosti prevádzkujeme 12 vlastných klubov najmä v západoslovenskom kraji a ďalších 15 s partnermi, prevádzkujeme 700 video terminálov. V sieti Topgame a Casín Respect poskytujeme vysoký štandard služieb. Každá Vaša návšteva bude spríjemnená milým – odborne vyškoleným personálom. Dobré meno spoločnosti robí hlavne spoľahlivosť, špičkový servis, inovatívne technológie a hlavne kreativita a dynamika celého nášho tímu. Sme otvorení všetkým novým nápadom a ideám. Sme profesionáli v tom čo robíme, tak neváhaj a staň sa aj TY jedným z nás.. Spoločnosť je licencovaným subjektom a je pod prísnou kontrolou Ministerstva financií SR a daňovým úradom.
Počet zamestnancov 100-150 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Čačíková
Tel.: +421948059576
E-mail: poslať životopis
ID: 2926753  Dátum zverejnenia: 22.3.2017