Krupiérka/Čašníčka - Planet Games Club - Šaľa - Veča (pri pošte )

TOP GAME GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Planet Games Club, Hollého 9, Šaľa-Veča (pri pošte)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha baru
- obsluha výherných hracích prístrojov, videolotérii
- práca aj v nočných hodinách
- práca v kolektíve, fyzicky nenáročná

K profesijnému životopisu pripojte aj FOTO celej postavy !!!!
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Kontakt: Lucia Janičová 0903 030 239

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

požadujeme:
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť
- bezúhonnosť
- maximálne pracovné nasadenie
- komunikatívnosť

Spoločnosť TOP GAME je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s 21 ročnou tradíciou, ktorá je materskou spoločnosťou viacerých firiem zaoberajúcich sa výrobou, predajom, prenájmom a prevádzkovaním videoterminálov a elekromechanických ruliet. Je jednou z najväčších prevádzkovateľov moderných elektromechanických kasín na území celej SR. V súčastnosti prevádzkujeme 14 vlastných klubov a vlastníme vyše 950 VLT strojov.

V celej našej sieti poskytujeme vysoký štandard služieb až na úroveň živých kasín. Každá Vaša návšteva bude spríjemnená milým – odborne vyškoleným personálom.

Dobré meno spoločnosti robí hlavne spoľahlivosť, špičkový servis, inovatívne technológie a hlavne kreativita a dynamika celého nášho tímu. Sme otvorení všetkým novým nápadom a ideám.

Sme profesionáli v tom čo robíme, tak neváhaj a staň sa aj TY jedným z nás...

Spoločnosť je licencovaným subjektom a je pod prísnou kontrolou Ministerstva financií SR a daňovým úradom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Róbert Vystavil , TOP GAME GROUP, s.r.o.
Povstania 1253/8
955 01 Topoľčany
ID: 2349805   Dátum zverejnenia: 24.10.2016