Trade Marketing Špecialista pre Retail

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

celé územie SR, centrála spoločnosti je v Dunajskej Strede, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
cca 1500 EUR (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú spoločnosť venujúcu sa výrobe a predaju pekárenských výrobkov, hľadáme do obchodného tímu kandidátov na pozíciu Trade Marketing Špecialista so zameraním na retailovú sieť. Miesto výkonu práce je na centrále v Dunajskej Strede a zároveň v teréne na území celého Slovenska (cca 2 dni z týždňa).

Náplň práce:
• Tvorba stratégií predaja do rôznych distribučných kanálov/ hľadanie nových distribučných kanálov
• Návrh zviditeľnenia a propagácie produktov na mieste predaja
• Optimalizácia prezentácie výrobkov, vyjednávanie podmienok, nástrojov a spôsobov vystavenia
• Listing výrobkov, vytváranie inovačných procesov a štandardov
• Spolupráca pri tvorbe category a space managementu
• Príprava stratégie, plánovanie a koordinácia trade marketingových aktivít
• Monitorovanie trhu, analýza cien, analýza konkurencie, identifikácia obchodných príležitostí
• Tvorba obchodnej a cenovej stratégie
• Tvorba argumentačných stratégií a odovzdávanie marketingových produktových informácií

• Referečné vozidlo
• Zaujímavé platové ohodnotenie

V prípade záujmu, zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom ako aj anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu, telefonicky kontaktovať budeme iba tých najvhodnejších.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Úspešná slovenská spoločnosť venujúca sa výrobe a predaju pekárenských výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predošlá skúsenosť s marketingom / obchodom v rámci odvetvia FMCG, v trvaní min. 2 roky podmienkou
- ochota cestovať (1 - 2 dni do týždňa v teréne)
- aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť maďarského jazyka nie je podmienkou, ale je vítaná
- výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- organizačné schopnosti
- aktívny prístup
- strategické myslenie

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2635549  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 1500 EUR (brutto)