Projektový inžinier_Dunajská Streda

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, slovenskú výrobnú spoločnosť produkujúcu kompozitné diely najmä pre automotive zákazníkov, hľadáme kandidáta na pozíciu Projektový inžinier.

Hlavnou náplňou práce bude:
• Komplexné riadenie interných/externých projektov

Agenda bude zahŕňať:
• Rozhodovanie o zmenách cieľov a konečných, prípadné čiastkových výstupov interného/externého projektu
• Vyhodnotenie úspešnosti projektu a vyvodenie odporúčaní pre budúce interné/externé projekty
• Spoluzodpovednosť za presadenie noriem ISO vo výrobnom procese.
• Riadenie kvality interného/externého projektu
• Vyjednávanie s účastníkmi a zmluvné zabezpečenie interného/externého projektu
• Riadenie vzťahov so zákazníkmi / dodávatelia
• Postupovať projekt od návrhu dielov cez konštrukciu nástrojov, výrobu náradia, industrializácie, overenie výrobku / procesu, SOP, EOP
• Analýza rizík a príležitostí, návrh opatrení na ochranu voči rizikám a na využitie príležitostí interného/externého projektu
• Analýza vývoja vnútropodnikových a vonkajších ekonomických podmienok a ekonomických i finančných ukazovateľov
• Riadenie pracovníkov a prostriedkov interného/externého projektu
• Riadenie obstarávania pre interný/externý projekt
• Riadenie časového priebehu interného/externého projektu
• Tvorba dokumentácie podľa ISO noriem a požiadaviek
• Predkladanie návrhov a podnetov v oblasti riadenia projektov

- moderná spoločnosť s rakúskym vedením
- zaujímavé platové podmienky
- možnosť pracovať na inovatívnych projektoch pre luxusné automobilky ako Bentley, Jaguar, Porsche

V prípade zájmu zasielajte prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom ako i anglickom jazyku na doleuvedenú mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkých záujemcom o prácu, osobne budem kontaktovať iba vyselektovaných.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, výrobou a predajom inovatívnych kompozitných výrobkov. Medzi zákazníkmi sú svetoznámi výrobcovia závodných automobilov, lodí, lietadiel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
CATIA - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Výborná znalosť MS Excel a CATIA
- Výborné technické a analytické myslenie
- Samostatnosť, zodpovednosť

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1926897  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 Eur