Obchodný zástupca - FMCG - Zvolen

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

okres Banská Štiavnica, okres Krupina, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Prievidza
Termín nástupu
Ihneď/April 2014
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat + provízie na základe plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú FMCG spoločnosť hľadáme skúsených obchodníkov z terénu na pozíciu: Obchodný zástupca pre okresy Zvolen, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Krupina, Prievidza, Nová Baňa.
Náplň práce:
1. Denne navštevovať predajné miesta s cieľom zabezpečiť dostupnosť všetkých obchodných značiek a propagačných materiálov. Plniť stanovené obchodné a distribučné ciele. Denne stanovených 22 návštev.
2. Hľadať, vytvárať a udržovať pracovné vzťahy s klientmi.
3. Vytvorenie efektívneho harmonogramu telefonátov a návštev klientov v rámci prideleného regiónu.
4. Pravidelné reporty za dané obdobie, stretnutia v rámci tímu.
5. Reportovanie všetkých dôležitých zmien a konkurenčných aktivít v rámci prideleného regiónu.

Home office
Firemný automobil - aj na súkromné účely
Notebook a mobilný telefón
Práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou profesného i osobného rastu
Seriózna medzinárodná spoločnosť

V prípade záujmu o pozíciu, zašlite prosím Váš životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu: [email protected].

V prípade otázok k pozícií, nás neváhajte kontaktovať priamo.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je medzinárodná FMCG spoločnosť dobre etablovaná na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v oblasti obchodu (aktívne obchodnícke pozície v teréne) minimálne 2 roky, z FMCG VÝHODOU
Znalosť anglického jazyka VÝHODOU
Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni VÝHODOU
Bydlisko v okolí Zvolena, resp. Žiaru nad Hronom VÝHODOU
Výborné vyjednávacie a komunikačné zručnosti
Znalosť obchodných techník
Organizačné zručnosti
Schopnosť pracovať samostatne a motivovať sám seba

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1668024  Dátum zverejnenia: 27.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat + provízie na základe plnenia cieľov