Samostatný účtovník - Poradenská spoločnosť - BA I.

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
centrum, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné samostatné vedenie podvojného účtovníctva pre viacero klientov spoločnosti súčasne
- spracovanie daňových priznaní k DPH, miestne dane, zostavenie účtovnej závierky a daňového priznania k DzP PO,
- komunikácia s daňovým úradom a audítormi,
- fakturácia, intrastat, saldo, príkazy na úhradu, základné analýzy a pod.

- práca pre renomovanú celosvetovo pôsobiacu spoločnosť
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť ďalšieho rastu (hradené odborné semináre k novelám zákonov, k DPH, atď.)
- možnosť ďalšieho jazykového vzdelávania
- komplexné zaučenie do špecifík spoločnosti

V prípade záujmu, prosím zasielajte životopisy v slovenskom jazyku.

Do sprievodného listu nezabudnite prekopírovať text v tomto znení:

"Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti TOP CONSULT GROUP, spol. s r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovníctvo a audítorstvo

Naším klientom je významná medzinárodná poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti auditu, daňového poradenstva a účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - mierne pokročilý alebo
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

samostatný účtovník
2

- zodpovedná, samostatná, flexibilná, dobrý timemanagement
- znalosť anglického/nemeckého jazyka VÝHODOU
- minimálna prax 2 roky na pozícií samostatný účtovník PODMIENKOU, rozhodujúce je ovládanie problematiky a legislatívy
- ovládanie problematiky daní, hlavne DPH a Zákon o dani z príjmu
- znalosť programu OMEGA VÝHODOU

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí. Od roku 1997 zabezpečujeme pre svojich klientov komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOP CONSULT GROUP, spol. s r.o.
Svetlá 10
811 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1145666   Dátum zverejnenia: 13.5.2016