Konštruktér

Toolsquare s.r.o.

Poriadie 116, 90622 Poriadie, Trenčiansky kraj, okres Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na vstupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštrukcia vstrekovacích foriem pre plasty a ľahké zliatiny. Všeobecná konštrukcia rôznych meracích, výrobných a iných prípravkov, konštrukcie výrobných nástrojov a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo (technický smer)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť a kreativita pri riešení konštrukcii, schopnosť osvojenia zákazníckych požiadaviek a noriem. Znalosť CAD systémov výhodou.

Spoločnosť ToolSquare bola založená v roku 1999. Špecializujeme sa na návrh a výrobu tvarovo náročných foriem na plasty, výrobu presných kovových a plastových súčiastok okrem iného pre automobilový a elektrotechnický priemysel, ako aj zákazkovú výrobu rôznych strojárskych a elektronických dielov. Ďalej ponúkame procesy ako je výroba kabeláže, Tampo-Print, sieťotlač a povrchovú úpravu striekaním.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3040610  Dátum zverejnenia: 4.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na vstupnom pohovore