Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacMzda od 1900 euro brutto mesačne v závislosti od skúseností kandidáta
Logo Tomra Sorting s. r. o.

Tím líder výroby REC

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej divízie RECYCLING hľadáme nového člena tímu pozíciu Tím lídra výroby, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

• zabezpečuje, aby produkčný tím dosahoval definované ciele a očakávania.
• prideľuje prácu v rámci tímu a kontroluje výkon podľa organizačných noriem,
• inšpiruje, motivuje a rozvíja zverený tím, udržiava maticu zručností, časové výkazy, plánovanie dovolenky, pravidelné osobné a tímové stretnutia
• zúčastňuje sa výrobných stretnutí a podáva správy svojmu nadriadenému,
• uzatvára akúkoľvek dokumentáciu súvisiacu so strojmi, spolupracuje pri tvorbe kontrolných plánov a vedení kontrolných zoznamov pre priebežnú kontrolu a výstupnú kontrolu,
• dodržiava plán výroby a hlási identifikované riziká,
prevádzkové problémy rieši podľa vlastných schopností a znalostí a podľa eskalačného systému,
• podieľa sa na analýze základnej príčiny a pomáha implementovať protiopatrenia,
• zabezpečuje zvýšenie efektivity a kvality práce,
• spolupracuje na produkčných správach a cieľoch KPI,
• zodpovedný za uvoľnenie strojov na balenie,
• zodpovednosť za testovanie stroja počas návštev u zákazníkov,
dodržiava všetky procesy, bezpečnostné zásady a predpisy.
• súlad s predpismi o ochrane zdravia a bezpečnosti, požiaroch a životnom prostredí, ESD, metrológii, štíhlych normách: 5S, Kanban, TPM atď.
• udržiava čistotu a poriadok v dielňach a iných výrobných a nevýrobných priestoroch,
na požiadanie sa zúčastňuje služobných ciest.

PONÚKAME:
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• firemný automobil, mobilný telefón, notebook
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• 13-tu mzdu bez nadväznosti na firemné výsledky
• príspevok do DDS
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 6,40€ nad rámec zákonníka práce
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, odborná spôsobilosť §23 v zmysle vyhlášky 508/2009

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• 5+ rokov skúseností vo výrobe alebo servise,
• nariadenie 508/2009 §23 je nutnosťou
• silné organizačné schopnosti a vodcovské vlastnosti,
• angličtina na úrovni B1 alebo vyššej,
• MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint, …) – mierne pokročilá úroveň,
• licencie na vysokozdvižné vozíky a žeriavy sú výhodou.
• Stredoškolské elektrotechnického zamerania
• Vysokoškolské 2. stupňa technického smeru
• flexibilita a samostatnosť pri riešení úloh,
• skúsenosti s ERP systémami

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4390683  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac