Можливість для людей з України
Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacMzda od 1700 eur mesačne v závislosti od skúseností kandidáta

Lean inžinier

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Lean tímu na divízii RECYCLING hľadáme novú posilu, ktorej náplň práce bude:

• Implementácia a realizácia Lean a iných agilných princípov v rámci procesov Tomra Recycling
• Aktívne používanie, implementácia a rozvoj nástrojov Six Sigma, Value Stream Mapping (VSM), Standard Work, 5S, Kanban, GEMBA meeting, Kaizen, FMEA, DOE (Design of Experiment), Poka-yoke riešenia, Riešenie problémov, TPM (Total Productive Maintenance) a TPI (Transactional Process Improvement) v celej firme
• Podporuje kultúru neustáleho zlepšovania a zabezpečuje, že zmeny sú trvalé
• Zlepšuje kvalitu produktov, odstráňuje zbytočné plytvanie, skracuje výrobné časy a znížuje celkové náklady
• Optimalizuje pracovný tok a návrhy výrobných buniek a zavádza nákladovo efektívnu automatizáciu pre zvýšenie produktivity a bezpečnosti
• Identifikuje možnosti na zníženie výrobných nákladov, odôvodnené výpočtom ROI pre zmenu
• Implementácia systému 5S na zlepšenie organizácie pracoviska
• Podporuje aktivity Kaizen na zlepšenie procesov
• Zodpovednosť za riadenie pridelených projektov
• Podpora industrializácie nových produktov v spolupráci s výrobným oddelením, R&D, technickým oddelením a inými
• Školenia a motivácia zamestnancov pri zavádzaní štíhlych procesov,

PONÚKAME:
Mzdu od 1700 eur mesačne v závislosti od skúseností kandidáta

• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí,
možnosť práce z domu
• motivujúce platové ohodnotenie
• 13-ta mzda bez nadväznosti na firemné výsledky
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 6,40€ nad rámec zákonníka práce
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal,
Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technical: industrial engineering, quality engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Anglický jazyk, komunikačná úroveň
Min 1 rok praxe vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii
Odbornosť v oblasti nástrojov a metodológií Lean a Continuous Improvement
Technická prax / znalosti v niektorom z odborov Elektro, optika, SW, strojárstvo
MS Office – pokročilý používateľ
Výborná verbálna komunikácia, dokumentácia a technické písanie.
Výhodou je certifikát Lean Six Sigma

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Podolanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3162898  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac