Miesto práce
Diaľničná cesta 26, hala č. DC8, okres Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

IT podpora - vhodné aj pre študentov VŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spravuje HW IT infraštruktúry (router, switch, telefóny, wifi)
• Spravuje tlačiarne
• Spravuje užívateľské kontá (Active Directory)
• Inštaluje nové počítače
• Helpdesk - podpora užívateľov pri bežných problémoch (Outlook, windows, tlaciarne, antivirus, VPN)

PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• stravné lístky nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu
• náborovú prémiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať v mladom a zanietenom time
- možnosť nadobudnúť prax a skúsenosti

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2939573  Dátum zverejnenia: 21.2.2017