Koordinátor predaja a distribúcie náhradných dielov

Tomra Sorting s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie predaja náhradných dielov
• Navrhovanie a realizácia projektov v oblasti predaja, zásobovania náhradnými dielami
• Vedenie administratívy spojenej s predajom náhradných dielov, znalosť logistických procesov, objednávanie prepravy v rámci celého sveta, kontrola dodávok, spolupráca pri inventarizácii
• Vyhodnocovanie efektívnosti procesu predaja náhradných dielov a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie
• Zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov a reporting a spracovávanie objednávok, vystavovanie potvrdení o prijatí objednávky, fakturácia plnení
• Zabezpečovanie vytvárania pracovných príkazov pre výrobné oddelenie, kontrola výrobných termínov v spolupráci s výrobným oddelením
• Komunikovanie s nákupcami ohľadom spôsobu a času dodania materiálu
• Vedenie a aktualizovanie záznamov v informačnom systéme IFS
• Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie v papierovej forme pre účely auditov
• Prijímanie a spracovávanie objednávok na náhradné diely
• Pripravovanie podkladov a fakturácia náhradných dielov

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť kontinuálneho vzdelávania
• stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona
• balík firemných benefitov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis emailom v slovenskom a anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal mať znalosť v nasledujúcich oblastiach:

• ukončené SŠ alebo VŠ
• predchádzajúca prax na podobnej pozícii min. 2 roky
• samostatnosť, spoľahlilvosť a dôslednosť
• organizačné a komunikačné schopnosti
• chuť učiť sa nové veci

From the beginning, TOMRA Sorting has invested substantially in developing sorting technology geared to the needs of a changing world. TOMRA Sorting technology increases the waste-stream yield by ensuring consistent quality of output, enhances production line flexibility and allows material composition to be monitored to improve grading of fractions. At TOMRA Sorting, our flexible sorting systems function effectively with an extremely wide variety of material streams. They successfully perform an extensive range of sorting tasks and are able to both prepare and sort material of metals and waste for either mechanical recycling or energy recovery. It specializes in Peeling Systems, Electronic Sorting Equipment and Food Chilling - Freezing Systems for the Vegetable, Potato, Fruit and Convenience Food Processing Industries - see web site www.tomra.com.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOMRA Sorting s. r. o.
Diaľničná cesta 26,hala č. DC8
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
Tel.: +421 2 323 43 767
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2390988   Dátum zverejnenia: 19.9.2016