Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Od 1 300 EUR/mesiacod 1300 eur brutto - mzda závisí od skúseností kandidáta
Logo Tomra Sorting s. r. o.

Pracuj s nami ako elektronický inžinier v jednozmennej výrobe (PAT) - zabezpečíme ti rast a možnosť kariérneho postupu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nášmu tímu a buďte súčasťou niečoho výnimočného!

Hľadáme talentovaných jednotlivcov pre prácu v projektovej výrobe, kde každý deň prináša nové výzvy a príležitosti. U nás nejde o bežnú výrobu na páse alebo v automobilovom priemysle. Naše projekty si vyžadujú presnosť a technickú zručnosť, kde môžete využiť svoje odborné znalosti a skúsenosti.

• oživovanie a testovanie triediacich strojov
• zodpovednosť za celkovú výstupnú kontrolu vyrobeného zariadenia podľa požiadaviek zákaznika
• softvérové konfigurovanie, nastavovanie, kontrola a príprava elektrotechnických a optických komponentov triediacich strojov
• vytváranie dokumentácie prislúchajúcej k stroju (fotodokumentácie, kontrola správnosti manuálov a checklist-ov, dodávateľskej dokumentácie a pod.)
• montáž komponentov do riadiacej jednotky/rozvádzača stroja, v prípade potreby výmena poškodenych súčiastok
• kontrola implementovaných technických a dizajnových zmien
• identifikovanie problémov vo výrobe a navrhovanie riešení
• bežná komunikácia v anglickom jazyku pri hľadaní technických problémov s vývojovými centrami v spoluprácu s interným technickým oddelením
• denná komunikácia a reportovanie tímovému lídrovi výroby
• technická podpora riadenia kvality (dizajn prípravkov a pomôcok na testovanie strojov, hľadanie preventívnych opatrení nezhôd, atď.)

PONÚKAME:
◾ Šťastná trinástka: Užite si 13. plat vo výške 100% vášho hrubého mesačného platu.
◾ Bonus pre nováčikov: Naštartujte svoju cestu s €500 bonusom!
◾ Dodatočné výhody: Vychutnajte si denne stravné lístky v hodnote €6.40 (nad rámec zákonných požiadaviek) a 2 ďalšie dni plateného voľna nad rámec zákonníka práce.
◾ Náborová prémia: odporučte známeho a ak sa pridá, získate €1500!
◾ Ročný bonus: Oceňujeme vašu tvrdú prácu, takže očakávajte ročný bonus.
◾ Dôchodkové sporenie: Máme pre vás príspevky do DDS
◾ Priateľská atmosféra: Ponorte sa do našej priateľskej severskej kultúry a pracujte v čistom pracovnom prostredí s jednou zmenou v projektovej výrobe
◾ Stabilita: Pridajte sa k dobre zavedenej medzinárodnej spoločnosti.
◾ Príplatky za nadčas: Ak sa rozhodnete ísť nad rámec, pridáme príplatok nad rámec zákonníka práce
◾ Vedomostný boost: Bezplatné školenia a príspevok na jazykový kurz Anglického jazyka
◾ Športoví nadšenci, radujte sa: Pripojte sa k našim firemným športovým aktivitám - futbal, tenis, stolný tenis, volejbal a ďalším!
◾ Multisport karta: Buďte fit a aktívni.
◾ Podpora pre čerstvých rodičov: Oslavujte rodičovstvo špeciálnym príspevkom.
◾ Štýlový pracovný odev: Noste naše značkové oblečenie od Strauss.
◾ Pohodlná doprava do práce: Nastúpte na náš firemný autobus (PK - Tomra, Tomra - PK).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•    Minimálne 3 ročné skúsenosti vo výrobe alebo absolvent technickej univerzity,
•    odborná spôsobilosť elektrotechnikov §21 (§22 výhodou),
•    anglický jazyk - mierne pokročilý (min. B1),
•    znalosť elektrických, mechanických a optických systémov,
•    prehľad v PLC, VFD a SW,
•    záujem o elektroniku,
•    skúsenosti s ladením a programovaním elektrických komponentov,
•    skúsenosti s princípami kontroly kvality,
•    MS Office – mierne pokročilý,
•    preukaz obsluhy motorových vozíkov (VZV), žeriavnický a viazačský preukaz sú výhodou.

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2210370  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac