Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacod 1300,- Eur, podľa skúseností

IT Technik

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa sieťovej infraštruktúry
• Implementovanie prvkov zabezpečenia počítačovej siete v súlade s internými smernicami
• Správa a údržba sieťovej infraštruktúry Tomra Sorting.

Podpora používateľov
• Poskytovanie lokálnej podpory koncovým používateľom na úrovni L1.
• Diagnostika a eskalovanie problémov na úrovniach L2/L3.

Správa serverov
• Súčinnosť s globálnymi iniciatívami pri zavádzaní softvérových riešení špecifických pre jednotlivé oddelenia.
• Zavádzanie a starostlivosť o chod interných systémov.
• Riešenie systémových záloh, archivácie, obnovy po havárii a poskytovanie podpory.
• Správa lokálnych serverov, zabezpečenie aktualizácií.

Správa majetku
• Prideľovanie počítačov, telefónov a IT spotrebného materiálu a zaistenie ich údržby.
• Správa a aktualizácia majetku v globálnom systéme.

PONÚKAME:
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1000€
• v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 4,50€ nad rámec zákonníka práce vo forme gastro karty
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
(oprávnenie na obsluhu VZV, práca so žeriavom a viazačov bremien, aktualizačné elektrotechnické odborné prípravy, zvyšovanie elektrotecnickej sposobilost §21,§22 a §23)
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, •Multisport karta
• zamestnanecká autobusová doprava (PK - Tomra, Tomra - PK)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Electrical Engineering; Informatics

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť Windows 10 and Office 365
• Znalosť sieťových technológií a zabezpečenia (WAN, LAN, WLAN)
• Správa systémov Windows Server (2019/2016) a Linux
• Skúsenosti s Virtualizačnými technológiami (VMware, HyperV) výhodou
• Skúsenosť s komunikačnými systémami (Exchange, Skype, Teams, O365)
• Znalosť systémov ERP a CRM výhodou
• Skúsenosť so servermi a úložnými systémami (SAN, NAS)
• Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na informatiku (Bc.) alebo aspoň 2 roky skúseností na podobnej pozícii
• Skúsenosti s technickou podporou koncovým užívateľom
• Angličtina na úrovni B1
• Výborné komunikačné zručnosti, kreatívne myslenie a proaktívny prístup

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1899652  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac