Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Manažér projektového tímu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• člen manažmentu firmy primárne zodpovedný za včasnú dodávku strojov pri dodržaní kvalitových parametrov a nákladov
• Iniciuje a koordinuje projekty skracovania štandardných dodacích lehôt a tiež zlepšovania kvalitových štandardov a znižovania nákladov
• Koordinuje činnosť OPM s nasledovnými zodpovednosťami, v prípade potreby tieto činnosti zabezpečuje sám:
• spolupracuje s projektovými manažérmi sesterských firiem za účelom technického a komerčného vyjasnenia obdržaných objednávok
• spolupracuje s pracovníkmi zásobovania a výrobnými manažérmi pri objasňovaní technických a organizačných záležitostí týkajúcich sa uplatnených objednávok
• poskytuje technickú podporu svojim spolupracujúcim partnerom v rozsahu svojich znalostí; pri požiadavkách nad rámec svojej kvalifikácie zabezpečí túto podporu s využitím strojných, elektronických a automatizačných špecialistov
• koordinuje zabezpečenie zhody s CE/PED/UL u všetkých realizovaných projektov
• koordinuje zverené interné projekty kontinuálneho zlepšovania a zavádzaním nových produktov do výrobného portfólia
• aktívne participuje na projektoch trvalého zlepšovania, sám takéto projekty iniciuje a vedie

• práca v stabilnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť kontinuálneho vzdelávania
• balík firemných benefitov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Vo svojom e-maile prosím uveďte: Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti TOMRA Sorting s.r.o., so sídlom Bratislavská 87, 902 01 Pezinok podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• požadovaná prax na obdobnej pozícii min. 4 roky, dlhšia prax výhodou
• skúsenosti s vedením tímu a projektovo orientovanou prácou
• samostatnosť, tvorivé myslenie, proaktívny prístup,
• líderske schopnosti podmienka,
• organizačné a koordinačné schopnosti a skúsenosti,
• anglický jazyk aktívne podmienka
• MS Office – pokročilý

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1618070  Dátum zverejnenia: 19.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou