Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacod 1400€ hrubá mzda

Elektronický inžinier

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

technická podpora výroby optických triediacich strojov v oblasti elektro a optiky
• tvorba a udržiavanie aktuálnej dokumentácie potrebnej pre výrobu
• implementácia zmien v oblasti elektro z dôvodu vylepšovania produktov aj nahradzovania zastaraných komponentov
• komunikácia (v AJ) s vývojovými centrami v technických otázkach týkajúcich sa elektro a SW produktov firmy
• spoluúčasť na zdokonaľovaní, vývoji a testovaní nových strojov a ich dielov
• v spolupráci s vývojom, zodpovednosť za zhodu vyrábaných dielov/výrobkov s požiadavkami CE/UL noriem
• definovanie a riadenie úloh v oblasti elektroniky a elektrotechniky potrebné na prispôsobenie stroja konkrétnym požiadavkám zákazníka
• technická podpora pre servisný personál v teréne, v prípade potreby vycestovanie na miesto zásahu, diagnostika a opraviť zariadenia
• technická podpora manažmentu kvality (dizajn testérov, audit dodávateľov, hľadanie preventívnych opatrení, atď.)

• práca v stabilnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť kontinuálneho vzdelávania
• stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona
• balík firemných benefitov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• §21 (§22 výhodou), Vyhl. 508/2009 Z. z., min. 2 roky praxe
• znalosť: DSP, uP, FPGA, CCD, LED/laserovej/senzorovej
techniky
• znalosti v oblasti riadiacich panelov/rozvádzačov
• skúsenosť s tvorbou projektov a elektrodokumentácie
(silnoprúd), počas štúdia alebo v praxi
• výhodou základná znalosť princípov PCL programovania
•Embedded C; C++ (2011 a novší) alebo Python/Matlab
výhodou
• znalosť rozhraní: USB, FireWire, Camera Link, LVDS, ...
výhodou
• ECAD (Altium Designer výhoda) pre návrh plošných spojov
a znalosť procesu výroby DPS
• návrh a diagnostika jednoúčelových uP riadiacich
obvodov
• ECAD EPLAN a znalosť noriem EN STN 60204-1 - výhodou
• samostatnosť, tvorivé myslenie, organizačné schopnosti,
proaktívny prístup

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1466284  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac