Elektrotechnik (aj absolvent)

Tomra Sorting s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva mechanickú montáž strojov
• vykonáva montáž elektronických podskupín strojov, inštaluje tieto podskupiny do strojov a oživuje stroje
• preberá materiál zo skladu a kontroluje jeho kvantitu a kvalitu na základe výdajky materiálu
• dodržiava požadovanú kvalitu výrobkov, zlepšuje ju a neustále si zvyšuje svoju odbornosť
• zdieľa získané informácie s ostatnými kolegami, zaškoľuje nových kolegov, napomáha zvyšovaniu odbornosti kolegov
• podľa znalostí a skúseností vykonáva príležitostne servis strojov u zákazníka (s celosvetovou pôsobnosťou)

• práca v stabilnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť kontinuálneho vzdelávania
• stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona
• ročný finančný bonus
• firemný autobus Pezinok - zamestnávateľ a späť
• balík zaujímavých firemných benefitov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
• prax s prácou s elektrotechnickými zariadeniami
• § 21 podmienka
• manuálna zručnosť
• chuť vzdelávať sa
• samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
• tímový hráč

From the beginning, TOMRA Sorting has invested substantially in developing sorting technology geared to the needs of a changing world. TOMRA Sorting technology increases the waste-stream yield by ensuring consistent quality of output, enhances production line flexibility and allows material composition to be monitored to improve grading of fractions. At TOMRA Sorting, our flexible sorting systems function effectively with an extremely wide variety of material streams. They successfully perform an extensive range of sorting tasks and are able to both prepare and sort material of metals and waste for either mechanical recycling or energy recovery. It specializes in Peeling Systems, Electronic Sorting Equipment and Food Chilling - Freezing Systems for the Vegetable, Potato, Fruit and Convenience Food Processing Industries - see web site www.tomra.com.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOMRA Sorting s. r. o.
Diaľničná cesta 26,hala č. DC8
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
Tel.: +421 2 323 43 767
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1450981   Dátum zverejnenia: 2.12.2016