Klientský pracovník

Tomáš Veneni

okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Svidník, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v stabilnej ekonomickej spoločnosti. Z dôvodu rozširovania kancelárii v rámci celého Slovenska hľadáme uchádzačov na pozíciu klientský pracovník. Náplň práce : Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti , administrativa s možosťou káriérneho rastu a postupu na vedúce pozície. Možnosť vybudovania kariéry aj bez predošlých skúseností vďaka špeciálnemu zaškolovaciemu systému práce a manažérskych zručností. Hľadáme ľudí, ktorí chcú v živote niečo dosiahnuť.
Práca vhodná aj pre študentov a absolventov vysokých škôl.
Štruktúrovaný životopis zasielajte emailom na [email protected] a do predmetu správy uveďte informáciu, v ktorom meste sa uchádzate o prácu. Následne budú naši personalisti kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodnú si s Vami termín pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných kandidátov pre naše pobočky

Akreditované vzdelávanie
Dynamický team
Príjemné prostredie
zaujímavé finančné ohodnotenie
Prepracovaný benefitný program
Bez skúšobnej doby s možnosťou zvýšenia príjmu už po 3 mesiacoch
flexibilný pracovný čas
možnosť kariéry aj popri vysokej škole

V prípade záujmu zasielajte štrukturovaný životopis emailom na [email protected] s informáciou, v ktorom meste sa uchádzate o prácu v predmete správy. Následne budú naši personalisti kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodnú si s Vami termín pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných kandidátov pre naše pobočky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a dosiahnuť v živote nielen vysokú úroveň kariéry, ale taktiež rast vlastnej osobnosti.
Výhodou môže byť ekonomická prax, ale z dôvodu vlastného vzdelávania nie je podmienkou,

Sme dynamický tím ľudí zaoberajúci sa Kontrolou a plánovaním v ekonomickom sektore v rámci Slovenska, ale aj okolitých krajín. Sústredíme sa najmä na kontrolu existujúcich zmlúv a ich nastavením v prospech klienta a taktiež pracujeme na neustálom rozvoji našich spolupracovníkov a budovanie ich kariéry. Spolupracujeme s jednou z najväčších spoločností v EU OVB a.g.
hľadáme dravých ľudí, ktorí chcú v živote dosiahnuť viac, ako stať sa bežným zamestnancom bez kariéry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1793121  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou