Promotér/ promotérka

Tomáš Morávek

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1200 EUR/mesiac, fix.plat + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikace s novými i stávajícími klienty o možnosti získání našich produktů na prodejnách v obchodních centrech v Žilině.

7 hodinová směna Po-Pá, pravidelné bonusy a firemní benefity, kompletní bezplatné zaškolení a rychlý kariérní růst, získání praxe.

Zamestnanecké výhody, benefity

Manažerský motivační program, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Notebook

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikativnost, reprezentativní vystupování, flexibilitu a odhodlání ke kariérnímu růstu.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme společnost, která spolupracuje s bankovními a nebankovními institucemi na českém a slovenském trhu.
Na Slovensku zprostředkováváme obchod pro Fin. služby Tesco.
ID: 1824220  Dátum zverejnenia: 23.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1200 EUR/mesiac, fix.plat + bonusy