Pomocník záhradnika/ Údržba a správa nehnuteľností

Tomas Matyska

Miesto práce
15 dinmore, Bovingdon, HP3 0QQ Hemel Hempstead, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1350 až 2000 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zavedena zahradnicka firma působící v oblasti Hemel Hempstead - Amersham v blízkosti Londýna přijme na jeden a pul, az tři měsíce, v případě oboustranné spokojenosti i do trvalého pracovního poměru, muže na pozici pomocník zahradnika, údržba nemovitosti. Případní uchazeči by mely mit předchozí skusenosti ze základníma zahradnimi prácema, a údržbou domu a celoroční praci venku za jakéhokoliv počasí a byt v dobre fyzické kondici . Znalost anglického jazyka není podmínkou jsme Česko Slovenska firma. Nízké vstupní náklady. Žádné agenturní poplatky. Jsem přímý zaměstnavatel. Vybrány uchazeč se potřebuje pouze dostavit sem bo Velké Británie a mit u sebe obnos okolo 130 Liber na první týden ubytováni stravu atd. Se zařízení ubytováni můžeme pomoci cena 100 liber týdně. Minimální týdení příjem 300 až 360 liber. Po za cvičeni plátovy postup garantovány. Vhodná příležitost pro někoho kdo se chce naučit anglicky, poznat život ve Velké Británii a přiučit se novým věcem.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Údržba Zahrad a Nemovitosti
ID: 2737052  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1350 až 2000 euro