Zástupca manažéra, asistent obchodného vedúceho

Tomáš Marko

Banská Bystrica, Bratislavský kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Myjava, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.09.2014
500 - 800 EUR/mesiac, Spresnenie plat. podmienok na os. pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania pôsobnosti , hľadáme ľudí na viaceré pozície.. Úlohy: získanie skúseností na základných pozíciách, vytváranie klientskych zložiek, práca v kancelárii , zodpovednosť za fungovanie kancelárie, komunikácia so zákazníkmi ..... Do budúcnosti postúpenie na pozíciu obchodného vedúceho, ktorý má zodpovednosť za vedenie a chod kancelárie , vedenie tímu ľudí , školenia... Naša ponuka je šanca niečo dosiahnuť bez predošlých skúseností vďaka špeciálnemu zaškolovaciemu systému práce a manažérských zručností.Hľadáme ľudí , ktorí chcú v živote niečo dosiahnuť a stúpať v kariérovom rebríčku smerom nahor
pozície vhodné aj pre absolventov stredných a vysokých škôl a takisto ponúkame prácu pre ľudí, ktorí majú záujem privyrobiť si popri vysokej škole, zamestnaní , popri materskej dovolenke

zasielajte štruktúrovaný životopis emailom na [email protected] a do predmetu správy uveďte informáciu, v ktorom meste sa uchádzate o prácu . Následne budú naši personalisti kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodnú si s Vami termín pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných kolegov pre naše pobočky

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

eknomické a personálne

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

chuť pracovať a dosiahnuť v živote nielen vysokú úroveň kariéry, ale taktiež rast vlastnej osobnosti.
Výhodou môže byť ekonomická prax, ale z dôvodu vlastného vzdelávania nie je podmienkou

Obchodná firma s výsledkami dlhoročnej aktívnej činnosti profesionálnych odborníkov a manažérov v oblastiach marketingu, manažmentu, personalistiky a ekonomiky.
Predmetom činnosti je poskytovanie komplexných exkluzívnych služieb na trhu pod zastrešením OVB ako najväčšej spoločnosti v rámci Slovenska a Európy.
Možnosť získania know-how z vyššie spomenutých oblastí aj vďaka modernému zaškolovaciemu systému.
Flexibilná práca aj s možnosťou home-officu a ďalších benefitov garantovanej kariéry, osobnostného rastu, firemných dovoleniek a mnoho ďalších ..
Web: https://markosteam.sk/
ID: 1838272  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 800 EUR/mesiac, Spresnenie plat. podmienok na os. pohovore