Obchodný vedúci

Tomáš Hulala

Petra Pázmaňa 2367/17A, 92701 Šaľa 1, okres Galanta, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
od 600€ dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce by sa dala rozdeliť do 3 častí:

1.časť - zaškoľovanie sa a naberanie praxe v obchodnej sfére. V tejto časti budete mať prideleného osobného coacha, ktorý vás bude sprevádzať všetkými školeniami a stretnutiami. Táto časť bude trvať cca. prvých 6 mesiacov. Obrovskou výhodou je, že nie je potrebná prax, nakoľko školenia a už spomínaný coach zabezpečia perfektné zapracovanie do tímu.

2.časť - budovanie obchodnej skupiny. V tejto časti budete spolu so svojim coachom budovať tím spolupracovníkov. Vašou úlohou bude pomoc pri vyhľadaní a výbere vhodných kandidátov na pozície reprezentantov, ktorým sa po ich zapracovaní stanete manažérom. Táto časť bude trvať ďalších 6 mesiacov. Počas tejto časti budete pripravovaný na vedúce zručnosti formou školení a individuálnych meetingov.

3.časť - vedenie obchodného tímu. Táto časť spočíva v už samotnom vedení obchodnej skupiny. Budete zodpovedať za obchodné výsledky, plány a kontrolling vášho tímu. V prípade pozitívnych výsledkov budete mať možnosť pracovať na expanzii spoločnosti do iných miest prípadne krajín.

1. Kariérny postup - kariérny rast je jasne zadefinovaný v zmluve o spolupráci a ponúka vám jasne definované podmienky a pravidlá postupu na vyššie kariérne pozície.
2. Firemné dovolenky - pre najlepších spolupracovníkov sú každoročne pripravované zaujímavé dovolenky aj pre životných partnerov do destinácií ako je Dubai, New York, Thajsko, Miami, ...
3. Flexibilný pracovný čas - variabilná pracovná doba ponúka možnosť efektívne skĺbiť súkromný a pracovný život tak, ako to bude najviac vyhovovať vám.
4. Výborný kolektív - správne pracovné prostredie v podaní ústretových kolegov a podporujúceho vedúceho sú základným prvkom k nájdeniu si stabilného pracovného miesta.
5. Finančné ohodnotenie - finančný sektor je 2.najlepšie platený sektor hospodárstva na SR, s rastúcim kariérnym stupňom adekvátne rastie aj príjem, ktorý nie je limitovaný a je motivačné prispôsobený dravým typom ľudí, ktorí majú radi výzvy.
6. Vzdelávanie - do detailu prepracované zapracovanie vo forme osobného coacha a dlhodobého plánu školení sú pre rozvoj spolupracovníkov sú u nás na prvom mieste.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis spolu so svojou fotografiou, následne vás budeme kontaktovať kvôli dohodnutiu si termínu osobného stretnutia, kde vám poskytneme bližšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Táto pozícia je vhodná hlavne pre ambiciózne typy ľudí, ktorí majú radi výzvy a nechcú byť riadený limitmi. Ideálnym predpokladom je chuť vybudovať niečo vlastné a mať voľné ruky pri realizácii svojich kreatívnych nápadov.

Sme obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá elitnými finančnými službami a prípravou komplexných finančných plánov. Pripravujeme plány šité na mieru pre našich klientov, ktorými sú prevažne fyzické osoby a menšie firmy. V rámci EÚ spolupracujeme s viacerými renomovanými spoločnosťami v oblasti financií ako sú napr. banky, investičné spoločnosti atď.. Ako jediná spoločnosť na Slovenskom trhu poskytujeme 49 ročné know how z viacerých krajín Európy, čím sa nemôže pýšiť žiadna spoločnosť podobného charakteru. Zastrešuje nás materský koncern OVB Holding AG.
ID: 2555254  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600€ dohodou