Promo - hostess asistent pre Prešovský kraj

Tomáš Gallo

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
300 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reklamno-marketingová spoločnosť, ktorá zabezpečuje reklamu, promo akcie a hostessing pre svojich obchodných partnerov príjma mladých, pracovitých ľudí pre reklamné akcie v prešovskom kraji.
Ponuka je vhodná i pre študentov.
Náplň práce:
- účasť na reklamných akciách
- prezentovanie firiem a ich tovaru
- vybavovanie objednávok počas promo akcií.

Ponúkame:
- prácu na trvalý pracovný pomer, alebo brigádu
- platové podmienky od 300 - 600 €/ mesačne
- firemné akcie, welnes pobyty v ramci školení
- školenia hradené spoločnosťou
- mladý kolektív
- finančný postup.

Informácie o výberovom konaní

Nábor nových pracovníkov sa uskutoční v meste Prešov.
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a informovaní ohľadom náboru.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Požiadavky:
- vek: od 18 rokov. Počas letných prázdnin možný nástup na brigádu od 16 rokov.
- komunikatívnosť
- zaslanie životopisu, foto vítané.

Rozvíjajúca sa spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, reklamou, kúpou tovaru a tvorbou reklamy pre slovenských i zahraničných zákazníkov.
Reklamné akcie sú uskutočňované počas celého roka.
Predmetom akcií je dostať do popredia nové výrobky našich zákazníkov, upozorniť na novovzniknuté spoločnosti a nimi ponúkané služby a tovar.
Tieto propagačné a reklamné činnosti sa uskutočňujú v nákupných centrách, na rôznych akciách usporiadaných pre rôzne príležitosti.
Hlavnou úlohou našich zamestnancov je reklama a propagácia noviniek, možný príležitostný predaj vystavených výrobkov priamo počas akcie v závislosti od druhu kampane a priania zákazníka.
Budúce akcie v prešovskom kraji sú pripravované pre zákazníkov a značky:Mauvie Paris

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1796860  Dátum zverejnenia: 10.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 - 600 EUR/mesiac